Neler Yaparız

Kurumsal veya bireysel alanlarda hangi hizmetleri veriyoruz?

WEBSİTE TASARIMI

Kurumsal tanıtım amacıyla yapılan web sitesi hizmetleridir.

E-TİCARET SİTESİ

Ürün satış odaklı e-mağaza web siteleridir.

GRAFİK TASARIM

Kurumsal kimlik ve özel isteğe bağlı görsel tasarım hizmetleridir.

SEO-OPTİMİZASYON

Web sitenizi Google gibi arama motorlarında kalite puanını ve arama sonuçlarında sıralamasını yükseltmek için yapılan iyileştirme çalışmalarıdır.

DİJİTAL PAZARLAMA

İşletmenizi hizmetlerine ihtiyaç duyanlara ulaşmanız yapılan ücretli reklam yayınlarının yönetimidir.

SOSYAL MEDYA

Takipçilerinize duyuru ve bilgi paylaşımı için kişisel ve ticari sosyal medya hesaplarınızın düzenli paylaşımlarla yönetimi ve reklam çalışmalarıdır.

bulbs

HERKESE YETECEK | HAYAL GÜCÜ | BURADA

Öncelikle sizinle istişare ederek, farklı beğeni ve hayal gücüne sahip ekibimizden sizin ve ziyaretçilerinizin beğenerek kolaylıkla kullanabileceği web sitesi ve grafik tasarımlar üretmeye hazırız.

TEKLİF İSTE
bulbs

SEO Uyumlu Kodlama

İngilizce açılımı “Search Engine Optimization” olan “Arama Motoru Optimizasyonu” web sitenizin Google, Yandex, Bing gibi yaygın kullanılan arama motorları tarafından kabul görmesi ve sitenizi yüksek kalite puanıyla kaydetmesi işlemlerini kapsar. Site içeriğinin kullanıcılara sağladığı fayda ve kullanım kolaylığı sunan ergonomik yapısını düzenleme işlemi de SEO çalışmalarının kapsamındadır.

Mobile Duyarlı Responsive Web Sitesi Kurulumu

Web sitenize gelen ziyaretçilerin hangi cihazı kullandığı artık önemli değil. Ekran çözünürlüğüne göre görünüm değiştiren responsive (duyarlı) web sitesi tasarımları ile tanışın. Güncel teknoloji ile arama motorlarının beğenisini kazanın ve yükselin.

features
Powered by WebAYNA. Tüm Hakları Saklıdır.
Copyrights © 2017